1. خانه
  2. درباره ما
درباره زودپرینت

درباره ما

گروه زودپرینت

زودپرینت فعالیت خود را در اسفند ماه 1395 آغاز کرد. بستر زودپرینت برای ارائه انواع خدمات و محصولات چاپ، تابلوسازی، طراحی با هدف دسترسی سریع کاربران به فروشگاه های چاپ طراحی گردید. هدف ما در زودپرینت نمایش اطلاعات کامل و جامع از فروشگاه های حوزه چاپ به همراه تجربیات و نمونه کارهای متنوع می باشد. کاربر با جستجوی محصول در زودپرینت به نزدیک ترین و یا به صرفه ترین فروشگاه مورد نظر خود دسترسی پیدا می کند. از طرفی فروشگاه با تعداد بازدید بالا از صفحه فروشگاه خود تعداد مشتری قابل توجهی برای خود رقم می زند. زودپرینت محدودیت ندارد، هر فروشگاهی در ایران می تواند خدمات، محصولات، اطلاعات تماس، نقشه فروشگاه، نمونه کار، تجربیات و تصاویر مد نظر خود را اشتراک گذاری کند.

یکی از خدمات حرفه ای زودپرینت ساخت کارت پستال آنلاین می باشد. زودپرینت با کلی ایده و طرح جدید برای آن دسته از کاربرانی که تمایل دارند احساسات خود را در گروه، کانال، پیج یا چت خصوصی افراد مورد نظرشان اشتراک گذاری کنند شما را شگفت زده خواهد کرد. کاربران با انتخاب طرح مورد نظر خود، متن دلخواه خود را روی کارت پستال اضافه می کنند و پس از ساخت کارت آن را اشتراک گذاری می کنند.

تیم خلاق زودپرینت با کلی ایده و چشم انداز بسیار خوبی که در این چند سال فعالیت خود تجربه کرده در حال پیاده سازی بستر جدید می باشد. ما معتقدیم که تجارت الکترونیک و اینترنت به رشد کسب و کار ها کمک بسیاری خواهد کرد. زودپرینت تلاش خود را برای نقش آفرینی در این فضا به کار بسته تا سهمی در این تجارت داشته باشد.

لیست خرید
سبد خرید شما خالی می باشد