1. خانه
  2. کارت پستال آنلاین
  3. تبریک تولد خاص و شیک

تبریک تولد با کارت پستال و متن آماده

تبریک تولد خاص و شیک

انتخاب نوع کارت پستال
انتخاب دسته بندی

کارت  پستال تبریک تولد چیه و چرا استفاده از اون حسابی پیشنهاد می شه؟

تبریک گفتن تولد به دوستانتون، آشنایان دور و نزدیک، افراد خونواده، همکارانتون و … به شکل های مختلفی انجام می‌شه. یکی از راه هایی که کمک می کنه بتونین کاملا صمیمانه احساساتتون رو بیان کنین، استفاده از انواع مختلف کارت تبریک یا همون کارت پستال هست. روی کارت تبریک معمولا یه عکس و یه متن که با حال و هواتون متناسبه وجود داره که در اون با چیزی که نوشتین می تونین منظورتونو انتقال بدین. کارت پستال ها بیشتر توی روزای خاصی مورد استفاده قرار می گیرن، مثل کارت پستال تبریک و تسلیت. گاها هم از اون ها برای هدفای دیگه مثل تحسین کردن، تسلیت گفتن، تشکر و سپاس استفاده می شه. واسه این که کار رو یکم فانتزی تر کنین، می تونین حتی کارت ها رو داخل یه پاکت زیبا و خاص قرار بدین و یه جورایی ارزش کارت رو بیش تر کنین.
خیلی ها فک می کنن با وجود دنیای دیجیتال و مدرن امروز و توانایی هایی که تلفن های همراه در ارسال متن های زیبا دارن، دیگه احتیاجی به کارت تبریک تولد نیست. ولی نمی شه کتمان کرد که هنوز هم کادو دادن از سنت های ما ایرانیا به حساب میاد که کارت پستال تولد گذاشتن کنار اون این سنت زیبا رو تکمیل می‌کنه.


کارت پستال تبریک تولد فانتزی

کارت تبریک ها به چن دسته تقسیم می شن؟

کارت تبریک رو می شه به شکل های دستی و یا حتی چاپی درست کرد. پس بر این اساس می شه اون ها رو به دو دسته تقسیم کرد. البته این روز ها کارت تبریک ها با طراحی های عجیب و غریب، با استفاده از تزئینات جواهری، چوبی و مسی به بازار اومدن که قیمت های خیلی بالایی دارن و واسه هدفای ویژه کاربرد دارن.
مثلا واسه این که یه کارت پستال دستی بشه ساخت یادمون نره که یه نماد که بیشتر از هر چیز دیگه ای در کارت پستال ها استفاده داره قلبه. پس خودتون می تونین با یکم خلاقیت، حوصله و صرف زمان کارت تبریک های خیلی خوشگلی فقط با همین نماد تدارک ببینین. مثلا با پیش هم گذاشتن دکمه های ریز قرمز، گردالی های رنگی از جنس مقوا و یا تکه های رنگی رنگی از پارچه یه قلب بسازین.
علاوه بر دسته بندی کارت تبریک به دو نوع دستی و چاپی، می شه اون ها رو در تقسیم بندی دیگه ای جا داد که بر اساس مناسبت طبقه بندی می‎ شن که شامل این انواع هستن:
کارت تبریک های سالگردی مثل کارت پستال تولد، کارت تبریک ازدواج، کارت پستال سالگرد عقد و …
کارت پستال روز های مقدس مثل تبریک سال نو، کارت پستال برای تبریک عید های مذهبی، کارت تسلیت برای عزاداری ها و …
اتفاقای خاص ودوست داشتنی مثل تبریک فارغ التحصیلی، به دنیا اومدن یه کوچولو، ترفیع گرفتن توی محیط کار و …
کارت پستال هایی که واسه همدردی هستن مثل آرزوی سلامتی واسه یه بیمار، ابراز تاسف واسه از دست دادن عزیزی و …
کارت پستال واسه موضوع های شخصی مثل ابراز دوستی، کارت پستال عاشقانه، کارت پستال واسه عذر خواهی و …
واسه چاپ کارت تبریک از راه های مختلفی می شه اقدام کرد ولی در کل واسه چاپ کارت های ساده. زیبا رو شیک، چاپ دیجیتال خیلی مناسبه چون گزینه های خیلی زیادی در اختیارتون میذاره که با اون ها می‎شه به کارت تبریک های زیبا تر و شیک تری رسید که چون خلاقانه هستن خیلی جلب توجه می کنن.

کارت پستال تولد فانتزی

چطور کارت پستال تبریک تولد آنلاین بسازیم؟

توی بعضی سایت ها شما می تونین کارت تبریک های خودتون رو به شکل آنلاین طراحی کنین. ما سایت زودپرینت رو به این منظور پیشنهاد می کنیم چون تو این سایت، اگه هیچ مهارت خاصی توی زمینه ی طراحی ندارین اصلا جای نگرانی نیس. این سایت بهتون این امکان رو می ده تا بدون داشتن مهارت هایی توی طراحی و حتی بدون صرف هزینه ای کارت پستال های حرفه ای طراحی و تولید کنین. این نوع سایت های طراحی کارت تبریک، کلی عنصر طراحی و یه عالمه قالب آماده دارن و شما بایستی فقط اون ها رو به سلیقه ی خودتون انتخاب کنین و با کمی ویرایششون کارت دل خواهتون رو تولید کنین. با یکم خلاقیت و یه ذره وقت گذاشتن دقیقا به چیزی که می خواستین می رسین. بعد کارت پستال اختصاصی خودتون رو تحویل می گیرین و با ارسالش از طریق برنامه هایی مثل تلگرام به عزیزانتون، اون ها رو خوشحال می کنین.

کارت پستال دست ساز تبریک تولد

چرا کارت تبریک ها خیلی مهمن؟

کارت پستا‌ل‌ ها یه جورایی آثار تجسمی سیار محسوب می شن، از این نظر که آثاری هستن که توی شهر های بزرگ در کشور های مختلف دنیا بین آدمای خیلی زیادی دست به دست می شن و به همین ترتیب می تونن اطلاعاتی رو انتقال بدن. در واقع کسی از تاریخی که کارت پستال ها راه خودشون رو به کشور ما باز کردن خبری نداره ولی محقق ها این احتمال رو می‌دن که از قرن سیزده هجری قمری و از همون موقعی که نقل و انتقالای پستی توی دنیا و همین طور توی ایران رونق پیدا کرد، کارت تبریک ‌ها هم راهشونو به این کشور باز کردن.
تو این روز ها مردم ممکنه کمتر از کارت تبریک استفاده کنن، ولی این قاصدای کاغذی هنوز هم که هنوزه مورد توجه خیلیا هستن و خیلی کاربرد دارن. چون امکان نداره کسی بوی کاغذ که خیلی نوستالژیکه درباره ی کارت تبریک های قدیمی و قابلیت اختصاصی سازی درباره ی کارت پستال آنلاین رو فراموش کنه. هنوزم توی خیلی از کشور های جهان، دیدنی ‌ها و مناظر زیبای اون کشور روی کارت پستال ها منتشر می شن و در اختیار کسایی که همون جا زندگی می کنن و یا گردشگر هستن قرار می گیرن.
بعضیا هنرمندایی هستن که زمان خودشون رو واسه طراحی و خلق کارت پستال صرف می کنن. هم چنین توی دنیا دولت ‌هایی در کار هستند که حتی روی تصویر کارت پستال ها سرمایه گذاری می کنن. چون اون ها رو به چشم یک ابزار فرهنگی هر چند کوچیک ولی خیلی موثر می بینند.

تبریک قدم نو رسیده
لیست خرید
سبد خرید شما خالی می باشد
09332145235 | 021-28426540